notexist
О, ще откача. Някоя бабка наистина ще получи касов апарат в главата!
notexist
Слийпи Холол разбраха за солта чак 11ти епизод, а Супернатуралните си ръсят от епизод едно. Ха, аматьори ;д
notexist
Почнаха новите епизоди, толкова съм развълнувана! ^^
notexist
Леле с тия доставчици още не мога да се оправям. Някои са супер готините, други ти иде да ги утрепеш с първото нещо под ръка...
notexist
Да си припомним това парче!
notexist
Искаммм кафе, по възможност в чаша до леглото мииии и някой да ме замести на работа ;д
notexist
Днес си откраднах две чаши. Станала съм непоправима клептоманка ;/
notexist
А някой има ли поглед над телефоните на Леново? Много евтини ми се струват, дали биват..
notexist
Иии утре пак съм на работа... Кеф.
tell us more!
Jan 15 2014, 16:00ти не заслужаваш и точка да ти напиша ;д
Jan 15 2014, 16:10Защо? какво съм направил
Jan 15 2014, 21:04