notexist
Сони или Филипс са по добри за слушалки?
notexist
Ох, днес ще се пазари за нова година... Като ги знам за морето като тръгвахме как се организирахме, не ми се мисли какво ще е сега...
notexist
Охх, до края на работния ден има още тооолкова много време, а аз се изчерпах от правене на нищо :/
notexist
Много спите, ейй, скучно ми е бе ;д ставайте ;д
notexist
Е ся си сипвам аперитивчето да се приспивам и кой като мене ;д
notexist
Emergency! You are my boyfriend. :Д
notexist
На косъм ми се размина с един от добрите ми приятели.. (щото нали казах, че нямам най-добър, имам много добри ;д) Ама ей толко . ни оставаше, ужас.
disappointed +1
Dec 30 2013, 15:44@notexist какви слушалки търсиш точно ? in, on или over ear? за теб или за подарък ?
Dec 30 2013, 15:57за мен, over ear, харесах си оня ден в техномаркет едни, но реших че ако ще давам пари първо ще се консултирам с някой по вещ и няма да харча за шарено и лачено
Dec 30 2013, 16:00http://www.musicworld.bg/bg/m_10000/i_20785/AKG_K_512.html
Dec 30 2013, 16:2710х
Dec 30 2013, 18:20