notexist
Докато обядвах ми беше малко скучно
notexist
и разбира се в мига в който реша да си убия времето с разговори по телефона, смотания хладилник започва да реве и дрънчи до главата ми... Гр!
notexist
Не е лесно.. В магазин за хранителни стоки да работиш и гладен да стоиш..
notexist
Шефа ми е свил нета на служебния комп, ама той явно не знае, че си нося лапето и си джъткам с мобилния ;д хъхъ, ако си мисли че така ще работя повече... ;д ;д
notexist
Супер, един клиент ми "пожела" да не се взривим :о
notexist
О! колко ми е бавен мобилния нет... ще изкрейзам. А на шефа флашката не ще да тръгне на лапето ми. Мрън!
notexist
Добро? утро. Днес цял ден ще клюмам и ще мрънкам и дано ми се оправи настроението!
notexist
Една серия от филма ми ме дели от работната тяга на новогодишната трапеза.
notexist
хъх ъхъ хъхъ, след час отивам на кино и ще си уреждам нова компанийка за нова година ;д