notexist
Охх, колко хубавко се наспааах :Д
notexist
Ох, тая въздушна целувка накрая направо ме разтапя! Много ме радва, как той се радва и си подскача ;д ^^
notexist
Липсва ми блога ми, скоро трябва да направя нещо по въпроса.
notexist
Следват две 13 часови смени, а как ми се спиии... Не е истина.
notexist
Почнах да чета 50 нюанса сиво и съм доста приятно изненадана от стила на писане. Комедийно и се заливам от смях. Дали е така и в оригинал?..
notexist
В Бг Мама ми цитират стиховете ;о трогнах се, че имам фенове.
notexist
дано до утре изтрезнея, че не ми се ходи полу-пияна на работа
notexist
Имам нужда от хубав, ама хубав масаж. Продължителен. Ех..
notexist
Една глава ми останаааа, дали ще успея да я прочета или ще заспя с телефона в ръка ;д