ем ... има боклук
дали?
Мария, трябва да си пиеш хапчетата вече
Отказвам категорично!
плюшката е торбичка за шоколад В момента е натъпкан стомахът й със stress ball
Не давам.
щооо
Щото така.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphoto...2609_n.jpg !
Оо, Мариане, правиш се
хлебарка!
къде? :о
махаше с антенки от дупчицата на стола, ама докато мигна и отпраши... някъде край кроасанчетата мисля се ската
в други ден ше я осакатя! ;д
даам, виж и сметката, че може и да е хапнала нещо докато те няма
Welcome to the club. 10 часа работя ама без почивен ден, 7 дни в седмицата вкл. и нова година, и 1ви януари и вс. останало
Да не се оплаквам значи, имало и по прецакани от мен. Съчувствам ти
То и аз не се оплаквам. Виж следшащия ми пост
Някакъв шиш, сладко, къде ме върна миналата година чак
Бе, разглеждам си, какъв ти е проблема?
Прилича на нещо като щипка... :Д
ти си ми проблема, че не съм ти виждала очичките скоро :*
ми айде де. :*
Мариане, много си мил, благодаря ти
Знам, че няма да се обидиш и че ще го приемаш за шега. Иначе пича е голям Казанова
Ама аз на сериозно го приех, пратих му снимка, а той ми поиска номера
но ти си fugly? Как така ти е искал номера?
иди го разбери, има всякакви откачалки ;д
Подарък е по-добре.
не съм лакома за материални блага, добрата дума понякога е пре достатъчна ;р
Не е добра идея да ставаш изобщо!
ох, аз мислих днес да си подаря 13 часа сън, особено след напиването снощи.. но още в 10 и 30 се ококорих. пък все пак да си проспя рождения ден не е яко ;д
Харесва ми прическата ти! (:
Прикрасна сиганска принцеса! <3
:*
ем ... има боклук
Dec 26 2013, 12:28дали?
Dec 26 2013, 12:34Мария, трябва да си пиеш хапчетата вече
Dec 26 2013, 12:39Отказвам категорично!
Dec 26 2013, 12:43плюшката е торбичка за шоколад
В момента е натъпкан стомахът й със stress ball 
Dec 27 2013, 08:58