notexist
мисфитс пети сезон почна. дано е по хубав от предния
notexist
Пчелите изчезват. Минус 60% от тях в България ;о Doctor Who къде се бави?!
notexist
Ъм, как се ребоотва рутер от компютъра, без да се налага да го издирвам по стаите за рестарт? ;д
notexist
да му се невиди имам комар в стаята ;о
notexist
Мисля да почна да уча фотошоп, годинките растат и ми е време да си оправям снимките, много бръчки.. Та има ли значение какъв ще си изтегля?
notexist
само аз ли имам проблеми с фейса си, някой май ме е хакнал :о
а бе еййй, кренвирш без тесто, на кулинария ли ще се обиждаме вече
Oct 26 2013, 22:29haha ми то това е на мода май сега бе кюфтенце
Oct 26 2013, 22:32ще ти кажа аз кой е кюфте, пандишпан такъв
Oct 26 2013, 22:34оф мене ми се спи и се предавам ..лека микицо
Oct 26 2013, 22:37бухта. да спиш в карамел ;д
Oct 26 2013, 22:38