notexist
Аллоо, няма ли да ме цуняш ;д
notexist
О лято мое, ще ми липсваш ..
notexist
Аз такова, преча ли ви?! ;д
notexist
love without evidence is.. stalking
notexist
Надявам се днес чиновниците да са се маскирали на работливи, че ще падат глави съобразно тоя кирлив "празник".
notexist
i miss the craziness in love
Окей, няма проблеми! http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/0...20450c.jpg
Nov 03 2013, 17:50йес бе ;д
Nov 03 2013, 17:50women included y/n
Nov 03 2013, 18:53 през mobihttp://www.lolbrary.com/lolpics/927/its-the-b...s-5927.jpg
Nov 03 2013, 19:04Mhm
Nov 03 2013, 22:30