notexist
I'm friends with the monster that's under my bed..
notexist
Не е истина колко много ми се спи :о
notexist
Кери ми хареса, очаквах малко повече психарии и кървища, но не беше лош. Даже беше твърде приятен за окото, имайки предвид, че не трябваше да е.
notexist
Тази вечер - Кери! Ох, с нетърпение очаквам неделната скука ;д ^^
notexist
Ако си водя дневник на сънищата, ще стане една психарска книга ;д
notexist
забравих да се похваля, че си откраднах балон от мола ;д
notexist
И за капак на всичко, миризливка ме посрещна. Ся два часа ще я дебна да я хвана...