notexist
За секунда се бях объркала и за малко да сложа пачната аваст антивирус ;д
notexist
Много съм глупава, правя 15 минути смени и разпределения в топ11 и накрая излязох без да запаметя ;/
notexist
Еба го и филма, предполагаше се че Хейвън не е крийпи. Мрън!
notexist
Sleepy Hollow е ебаси якия филм, честно! Мога да го сравня с Доктор Кой и Супернатуралните! Ебаси якия!
notexist
Загуба на време беше тоя филм ;д
notexist
Мисля да си дръпна Skyline. За извънземни е и със тоя с малката пишка от Haven.