notexist
Ама защо фейса ми е бъгнат :о
notexist
Искам готварска печка! С хубави котлони.
notexist
Щото да не ни е скучно ;д
notexist
Събота трите семейства отиваме на чудните мостове ^^
notexist
Как вика кучето? -Бау, бау!; Как вика котето? -Мяу, мяу!; Как вика кончето? -Изкупуваааам стаариии бойлериии, мебелиии и печки! ;д
notexist
Цял ден на симуланти, коли и кафета да се държа в някаква кондиция и сега изключих. Мога да си мърдам само два пръста ;д
notexist
А пък мобилния фейс е различен ;д