сачмоооооооо!
Thats my dog
Аз съм леко разочарован от филма
очаквах да е доста по зле между другото, яд ме е само че му гръмнаха зебри
xhahxahhxaxhaxa
yeah (rock)
и на мене.. на някви места не мога да коментирам щот не ми го отчита
на мен и чата не ми зарежда ;д гей, с IE ми е ок ;д
неееееееее Музила! пък може просто да ти се е бъгнал компа. Аз нали съм с Хром. Работи идеално