notexist
Филия с масло и домат. Да ми е кеф на душицата.
notexist
Не изневерявам на същността си, душата си иска. Наздраве!
notexist
Йеп. Мамичката й на кьоравата ми камера ;д
notexist
Екипирах се за сватбата, та чак останах доволна! :Д
notexist
Мдаам, с брат ми вече са приятели във фейсааа... Мдамм.. Ми, добре.
notexist
Имам една седмица да изтрезнея и да се вкарам в ред. Че на сватбата има много фотографи :Д
notexist
Реклама на страничката на приятел, има възможност да се поръчват портрети.
https://www.facebook.com/artworksMiroslavGeorgiev...f=ts
sadface
Aug 21 2013, 22:14i don't have any
Aug 21 2013, 22:21Ами айде де! Кога ще го пробвам?
Aug 22 2013, 10:35Септември, най вероятно целия, ще съм в Пловдив и ще ти готвя ;д
Aug 22 2013, 13:27Яко!
Aug 22 2013, 22:13