notexist
Любовта е скрита в червено портмоне.
notexist
Несебър беше нашия Париж...
notexist
А снощи край пътя видях крава да рови в боклуци... Оказа се куче ;D
notexist
Раздаваме сватбени целувки :*
notexist
и сега с това главоболие оценявам присъствието на мама, да ми носи кафе и закуска в леглото... айде да си идват вече, колко дни сама ще седя?! ;д
notexist
Оцелях след тая сватба и премеждията след нея и се събудих почти читава ;д следващите два месеца никви сватби! Само бебета може ;д
notexist
Аааа, полудях! Няма да се женя аз, край. Такива нерви за чужда сватба.. за мойта сигурно ще хвърля топа ;д
и аз тва си мислих
Aug 28 2013, 04:04Няма нищо, пак ще го оправиш
Aug 28 2013, 07:04 през mobiскоро няма да е сигурно :
Aug 28 2013, 11:17К'во ти пука бе карай така
Aug 29 2013, 06:35 през mobi