notexist
Куинс ме направлява в живота. Днес тананикам.
notexist
Нямам ворд и пожеланието за сватбата ще е принтирано едно към гьотере.. Въх!
notexist
чудих се в цици, в татоси ли.. <3
notexist
Колкото повече наближава сватбата, толкова по сърдита се будя ;д
notexist
Ми ся освен да изгледам и останалите части от Стар Трек ;д
notexist
А пък гледам стар трек и нищо не разбирам, ама спок е като шелдън и ми прилича на декстър и тоя синеокия ще го изпапкам ;д
notexist
Ааа, аз като бях в Созопол т'ва що не го видях?! Чувствам се прецакана! Мрън.
Соковете ли

Aug 24 2013, 00:01Аха
Има едно приложение за андроид, дето всяка сутрин ти обръща по една капачка 
Aug 24 2013, 00:02http://www.youtube.com/watch?v=KEKfm5mhtcQ (:
Aug 24 2013, 00:31