pacopetkov
Честит имен ден на всички носещи името Мария! Да сте живи и здрави!
pacopetkov
С футболисти като Йовов - толкова!
pacopetkov
Само на мене ли ми се струва, че не е наред микрофона на Поли Генова, или просто БНТ се изложи за пореден път!
pacopetkov
Детско стихче: Зайо Байо кокошинка врътка дупе на машинка. Баба дръпнала конеца - Зайо си съдра гъзца!
pacopetkov
За 20-ти път днес, страшна песен!
Ъъъ, нямаше ли наскоро. Тоест имаше.
Aug 15 2011, 19:26Само дано не завали пак.
Aug 15 2011, 19:27Имаше подобно да. Дано не завали и дано да има МиГ-29 ОВТ
Aug 15 2011, 19:31И дано брат ми ме заведе и дано ми купят фотоапарат
Aug 15 2011, 19:37i az iskam
Aug 15 2011, 19:42 през mobi