pacopetkov
Моля кажете ми заместител на Адсенс?
pacopetkov
Май месец е много тежък месец!!!
pacopetkov
Moже би за 1-ва година, концерта на БГ радио е невероятен! Много ме е яд, че не можах да отида!
pacopetkov
Има жени които си заслужават,другите са просто за убиване на време!