pacopetkov
Ех как ги изпуснахме! За колко малко!
pacopetkov
Защо само аз нямам достъп до google+ и постоянно ми седи един бутон "Дръжте ме в течение"
pacopetkov
За 6 път слушам тая песен, но вече се убедих - аз пея по-добре от Николета Лозанова!
pacopetkov
Случайно да има някой учил или учещ медицина?
pacopetkov
Криза - отидох до банкомата, а той ми поиска на заем петдесетачка до понеделник.
pacopetkov
"Карибски пирати" ми се струва леко недовършен!
луд си.
Jul 09 2011, 17:25