оператор в сайт за поръчка на храна през интернет
Денонощен? Кой?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Само за София има ресторанти които работят денонощно А и ще е реклама ако ти кажа тук, сега ще ти пиша!
Тези дни ще се чуем. Адмирации за спестяването на рекламата, току що постъпи много по-умно, отколкото поне 80% от хората в едно23
Благодаря. Е не е задължително с мен, може и с някоя колежка
Scrubs , the big bang theory , IT crowd , Chaos до някъде , shit my dad says
beter off ted
Колебая се между shit my dad says и beter off ted! Другите съм ги гледал. Мерси
и двата ги гледай имат по малко епизоди :/
Звучи ми много двусмислено. П.С Ауе ние на колко места едновременно си пишем?! ;D
2 за сега
Чудничко. ;d
Да се преместим на едно от двете?
Може, че ми е малко разпиляно.
оператор в сайт за поръчка на храна през интернет
Jul 23 2011, 22:49Денонощен? Кой?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Jul 23 2011, 22:59Само за София има ресторанти които работят денонощно
А и ще е реклама ако ти кажа тук, сега ще ти пиша!
Jul 23 2011, 23:02Тези дни ще се чуем.
Адмирации за спестяването на рекламата, току що постъпи много по-умно, отколкото поне 80% от хората в едно23 
Jul 23 2011, 23:05Благодаря.
Е не е задължително с мен, може и с някоя колежка 
Jul 23 2011, 23:19