rhea
Смятам да погледам малко ТВ за приспиване, че ме чака тежък ден утре и още по-тежка нощ. После имам да събирам багаж. Пътя не вижда моята работа...
rhea
Потапям се в дебрите на науката. До после.
rhea
Свалила съм дискографиите на WASP и Stratovarius п препоръка на last.fm. Като изцикля от четене ще си ги пусна.
rhea
Самюъл Хънтингтън е починал. Мир на праха му. Велик учен и политолог. С кеф съм препрочитала "Сблъсъкът на цивилизациите" - много интересна книга.
rhea
Приготвих си фотото за довечера. Изтрих старите снимки, настроих го, прехвърлих другите снимки на компютъра. Полезни нещица един вид.
rhea
Почивам си малко от досадното учене като зяпам снимките в facebook групата"NAI-MRAZIM SELSKI PRUCHKI I LEOPARDOVI SHTAMPI !!!"
rhea
Събудих се и сега ме е обзело мързелското настроение.
rhea
Вече ми омръзна да "празнувам". Само ям и нищо повече. Искам навън, на кафе, кръчма или парти.