Ив
rhea
Размърдах се и аз. Добро утро. :)
Ив
rhea
Смятам да погледам малко ТВ за приспиване, че ме чака тежък ден утре и още по-тежка нощ. После имам да събирам багаж. Пътя не вижда моята работа...
Ив
rhea
@freak аз имам същата клавиатура. Много е добра и много удобна. Добър избор.
Ив
rhea
@LiDSoN Не, в УНСС съм. :) Как реши че съм от ПУ? :)
Ив
rhea
Потапям се в дебрите на науката. До после.
Ив
rhea
Свалила съм дискографиите на WASP и Stratovarius п препоръка на last.fm. Като изцикля от четене ще си ги пусна.
Ив
rhea
Самюъл Хънтингтън е починал. Мир на праха му. Велик учен и политолог. С кеф съм препрочитала "Сблъсъкът на цивилизациите" - много интересна книга.
Ив
rhea
@Manuel Мерси, мерси. Аз исках такива да си взема, че са по-весели и по-нежни някак си - като за мацка. :)))) И да си личи че не съм емо. :)))
Ив
rhea
Днес ще се отдам на четене, че времето ме притиска сериозно. тре съм на концерт на Jaya the cat, а на 31 заминавам за Рилските езера. :)))
Ив
1230473387861392.jpg rhea
@Manuel Слушам и изпълнявам. Не е най-доброто качество, но съм още снощна и не ми се вади фотоапарата. :)
Ив
rhea
Подариха ми супер яките кецове Converse. Страшно готини и супер удобни. Избрах си ги с цветенца и са бежово-жълти на цвят. :) Чакам топло време за да ги нося.
Ив
rhea
Приготвих си фотото за довечера. Изтрих старите снимки, настроих го, прехвърлих другите снимки на компютъра. Полезни нещица един вид.
Ив
rhea
Почивам си малко от досадното учене като зяпам снимките в facebook групата"NAI-MRAZIM SELSKI PRUCHKI I LEOPARDOVI SHTAMPI !!!"
Ив
rhea
Събудих се и сега ме е обзело мързелското настроение.
Ив
rhea
Вече ми омръзна да "празнувам". Само ям и нищо повече. Искам навън, на кафе, кръчма или парти.
Страница: 20 21 22 23 24