Ив
1229619166613063.jpg rhea
@man0l По-скоро Starbucks junkey
Ив
1229618833145901.jpg rhea
@man0l Йеее. Кеффф. Трябва да си отпечатаме тениски.
Ив
rhea
@man0l О супер. Искам да съм членка, сигурно е яко. СЪбираме с еи се надрусваме с кафе.
Ив
rhea
Малко ми стана криво. Разочаровано едно такова...
Ив
rhea
Най-сетне се наканих да си взема едно кафе от Старбъкс. Точно до нас е и то един месец минавам покрай него и чак сега си взех. И е много вкусно. Супер е.
Ив
rhea
Правя всичко друго, но не и да прочета нещо за теста по маркетинг в петък. Чета блогове, записвам идеи за постове, списъци...
Ив
rhea
Я, коледно свежо. Много свежо. :)))
Ив
rhea
Ново двайсе - по PR трябва да пиша реч. Сякаш тая седмица малко домашни и куросви работи и контролни имаме - защо пък и една реч да не напишем,така междудругото
Ив
rhea
Чуденка на вечерта. Имам 7 изпита и само 6 реда за нанасяне на оценка в студентската книжка. Как стана тоя номер???
Ив
rhea
Прибирам се и няма вода. Хубаво че го разбрах преди да се съблека и намръзна в банята докато чакам да потече.
Ив
rhea
Време да лягам вече. Кога стана 3 часа, хич не ги усетих. Лека нощ на всички.
Ив
rhea
Създадох нова рубрика в блога ми - "Животински мъдрости". Разни животинчета привличат вниамнието ни към мъдри и инетресни неща.
Ив
rhea
Днес определено не съм в час. Във всеки пост тук си откривам по някоя грешка след като съм го пуснала. Не ме бива и да пиша дори днес. :)))
Ив
rhea
Отдала съм се на пост-лупонджийско настроение. Едно такова мързеливо и меланхолично ми е. :) Още една такава неделя.
Ив
rhea
Още не сме сложили елхата. Това му е гадното на изкуствената - може колкото си искаш да се мотаеш със слагането и с махането й. ...
Страница: 22 23 24 25 26