Ив
rhea
Току що станва. Доста тежка нощ изкарах. Уж да се почерпя за здравето на една приятелка, пък то - взех че се омаях едно хубаво. И се наспах жестоко.
Ив
rhea
Разглеждам свежо, че от няколко дни не съм го чела. Но като гласувам не ми отчита вота, нито положителен, нито отрицателен.
Ив
rhea
@unleashed Ей супер хитро е това. :) Много идейно. Евала. :)))
Ив
rhea
Сложих малко коледна украса на блога ми. Няма да остане по-назад. :)
Ив
rhea
@nickname778 ахаа, нетинфо. ясно :) мерси, че ме просветли
Ив
rhea
Я, до логото на Свежо се появи тортичка с цифрата 10 отгоре. Да не би да има рожден ден или ... аз нещо май съм пропуснала.
Ив
rhea
Ще ида да хапнанещо, че от снощи не съм яла. После ще измисля какво да върпва, че днес нямам да пиша и нямам събития. По-добре да си чета в нас.
Ив
rhea
Излизам. Стискайте палци. Не е чак толкова важно, но вече ми писна и имам нужда от нещо стабилно и сигурно.
Ив
rhea
@unleashed то и аз така си помислих, ама май няма поп. разказваха че хората не можели да спят и увисвали в 4 сутринта в кръчмата - намериха си повод най сетне
Ив
rhea
В селото, където ни е вилата намерили странни кръгове на стадиона. От тия дето уж извънземни ги правели по житата в Англия. Spooky...
Ив
rhea
Отивам да си празнувам последния 8ми декември. Догодина по това време я магистър, я не. :)
Ив
rhea
Как може да ми се даде да пиша есе за надеждите на хората в началото на прехода, като тогава съм била на 3 годинки. Отде да знам какви надежди са имали...
Ив
rhea
Нов пост на блога ми за новите ми rss-ове. Новите теми, готини линкове и адреса на my shared items.
http://ivanapetrova.blogspot.com/2008/12/rss.html
Ив
rhea
Писането на глупсвите домашни хич не върви, но пък си нагъчик google reader-а с много нови rss-ове и сега си чета доволно. ВИнаги ще имам по нещо ново.
Ив
rhea
Сядам да пиша домашни. 4ти курс, един семестър и две сесии преди дипломирането аз пиша ДОМАШНИ. Нечувано.
Страница: 23 24 25 26 27