rhea
Чакам да ме викнат за обяд. Шаранче и таратор + сандвич от снощи, който не изядох. Странна комбинация,
rhea
За пръв път от години съм сама в нас. Пия си кафенце и ще потеглям към едно събитие след час.
rhea
Тая седмица е пълен кошмар. Имам толкова неща за върпене и нито едно от тях нямам нерви, време и желание да свърша. Контролни, събития, статии, разговори....
rhea
Блогът ми вече си има домашен любимец, който да го наглежда докато ме няма. Хамстерът Христофорчо.
rhea
Майкъл Джексън приел исляма. Тоя човек съвсем се смахна.
rhea
Поразмърдах се и се чудя какво да правя ден. Трябва на елкции да се иде, на работа може и не днес, да пиша куросив работи или статии. Натоварена програма.
rhea
Веселя се с Doors- Alabama song. Много весела песничка. Прехвърлям си музика на мп3то и си танцувам.
rhea
Отварям rss-овете да прочета как ни е изненадал снега. Само дето още от понделник с еказа че сега ще има сняг,
rhea
Единствените три неща, които обичам от зимата са Коледа, Имения ми ден и снега. Не понасям студа главно,. А сега е толкова красиво навън.
rhea
Свалям си зимни теми и картинки за телефона. И си сложих ново аватарче с най-сладките възможни мечки.
rhea
Незнам дали повредата е в мен, но от снощи едно23 ми се сбъгва. Първо бутона "ПУСНИ" изглежда странно, а сега не си виждам снимката от ляво по ника.