Ив
rhea
@voic4e подходящ е за писане и нет. много материали, статии и други неща съм си писала на него. размерът му е идеален за разнасяне навсякъде
Ив
rhea
Имам зелена светлина да си избера тънък монитор за рождения ден. :) Кеф на кутийки.
Ив
rhea
Много е яко компютъра да си е при мен. Толкова е удобно, тихо, няма други хора да ходят зад гърба ми. Само дано брат ми няма против.
Ив
rhea
Събудиха ме, за да ми се намрънкат, че ще ходя по планините и да ми обрисуват картинката как стъпя ли над Драгалевци ще умра по 10-15 начина
Ив
rhea
Преместихме компа в стаята ми и сега отиваме на леко прати с приятели.
Ив
rhea
Свалям си Medal of honor да я разцъкам, че така и не я пробвах. :)
Ив
rhea
С триста мъки домъкнах двата спални чувала и палатката до нас. :) Сигурно през уикенда ще се качим на Витоша да ги тестваме.
Ив
rhea
@nasko :) Имаме вкус значи :)
Ив
rhea
Бюрото ми най-сетне е готово.
http://ivanapetrova.blogspot.com/2008/07/blog-post_14.html
Ив
rhea
Приемам всякакви съвети за програмка. :)
Ив
rhea
Трябва ми лек, прост и bug free музикален плейър за Windows, че тоя Winamp ми лази по нервите.
Ив
rhea
@Mishef Ами аз какво да кажа. Същата цифра ме чака след малко повече от 2 седмици.
Ив
rhea
Поздрав с едно свежо лятно парче. :) Аз отивам да подреждам стаята.
Ив
rhea
@voic4e Смисълът е че е абсурдна. :)
Ив
rhea
9 причини да не излизаш с Тиранозавър Рекс
http://mingle2.com/blog/view/dating-tyrannosaurus
Страница: 48 49 50 51 52