rhea
Много е яко компютъра да си е при мен. Толкова е удобно, тихо, няма други хора да ходят зад гърба ми. Само дано брат ми няма против.
rhea
Събудиха ме, за да ми се намрънкат, че ще ходя по планините и да ми обрисуват картинката как стъпя ли над Драгалевци ще умра по 10-15 начина
rhea
Преместихме компа в стаята ми и сега отиваме на леко прати с приятели.
rhea
Трябва ми лек, прост и bug free музикален плейър за Windows, че тоя Winamp ми лази по нервите.