Ив
rhea
В стаята ми има едно наполовина сглобено бюро. Инженерите в нас вчера вдигнаха ръце от него и днес баща ми ще търси приятел, който да разбира от тези неща.
Ив
rhea
Чета новини и си пия кафето. Днес трябва да проверя дали са ни доставили палатката и утре сутринта да я взема. :)
Ив
rhea
Сега ще хапна и хуквам навън. Планирли сме метълска вечер в Строежа. :)
Ив
rhea
Ох, най-сетне да поседна. Голямо ходене падна, но пък беше ползотворен ден. Имам си страхотна чантичка на Ташев, city style. :)
Ив
rhea
Отивам на рожден ден. Купих една чудна ароматна свещ - на канела. Супер е. :)
Ив
rhea
Ооох, най-сетне страстта ми към отдавна изчезнали огромни животни ще бъде задоволена. :) Трябваше по-рано да се сетя за колибката. :)
Ив
rhea
kolibka.com е супер сайт. Има страхотни неща там. Сега си дърпам Life after people, че ми стана много интересно.
Ив
rhea
Някакво ужасно скутерче се разбръмча и ме събуди. Но то си и беше време да ставам. Днес ще ходя за подарък и други полезни дейности ще върша.
Ив
rhea
@Fipo Мерси :) Дано всичко да мине по план, че до август има доста време :)
Ив
rhea
@man0l не държа на точно така помощ. :)
Ив
rhea
@voic4e не, но ще се наложи в обозримото бъдеще.
Ив
rhea
@mila TV2. 4 август. Обадих им се преди малко с идеята да се карам вече какви са несериозни и ми казаха на 4ти да отивам. :) йеее
Ив
1215691297149244.jpg rhea
Ох, обожавам мопсчета. Страхотни са.
Ив
rhea
Имам дата за започване на работа. Сега остава само да не изперкам до тогава.
Ив
rhea
Добро утро. И аз се събудих. :)
Страница: 49 50 51 52 53