rhea
Отивам да хапна и да гледам филмче.
rhea
@man0l Хах, мда. То нали разправят, че жените имали по-висок праг на търпимост на болка, та с това се успокоявам като ме заболи докато ме човъркат.
rhea
Оправиха ми зъбчето най-сетне. Повече няма събар в близките месеци. Какво спокойствие и щастие ме е обзело...
rhea
Сега съглсасуваме срещата спрямо времето навън. Един приятел не може да тръгне от дъжда, при мен е само тъмно, а други ще закъснеят. Лудница.
rhea
Хаха, някаква македонка ме налази да ми говори в yahoo msg и я нахулих, че са българи. Целият разговор - в блога ми.
rhea
Хаха, някаква македонка ме налази да ми говори в yahoo msg и я нахулих, че са българи. Целият разговор - в блога ми.
http://ivanapetrova.blogspot.com/2008/07/blog-post.html