Ив
rhea
В момента съм изключително порядъчно почерпена и събирам инфо от стара куросова работа, което да пейстна за изпита утре.
Ив
rhea
Мразя да стоя без работа. Откачам. Сега цял месец ще цикля докато започна на новото място.
Ив
rhea
Търся информация да чета за изпита по медийна регулация утре. Нямаме нищо и ще се оправяме самосиндикално.
Ив
rhea
@Hamaelleon Да.
Ив
rhea
Почивам си и след малко ще мръдна навън, по-хладно е и се живее. Много обиам лятно време, жалко че утре пак ще спде с десетина градуса.Шантаво време
Ив
rhea
@Hamaelleon flock социален браузър,който улеснява ползването на социални мрежи, шерване на линкове, снимки и т.н. и е като мозила. :)
Ив
rhea
Чудя се какво да си купя за обяд... Хммм
Ив
rhea
Така не ми се излиза на жегата, но трябва да ида до обущаря да си взема ботуша.
Ив
rhea
Flock браузърът ме кефи супер много. Има супер удобни опции ;)
http://www.flock.com/
Ив
rhea
Напусках 5 филма да се свалят, ще ида да си купя малко junk food и ще се отдам на пълен мързел и почивка.
Ив
rhea
3:0 за мен във вечното дерби Аз:УНСС :)
Ив
rhea
Утре ще падне голямо тичане. След изпита трябва да хвърчада си взема сертификата за стажа. :)
Ив
rhea
@mihail Тълпа фенове обсадили съда докато трае делото срещу Волен Сидеров и жена му. Тия хора са тълпа лумпени за мен.
Ив
rhea
Гледам новините и се възмущавам.
Ив
rhea
Ох баня, ох кеф. То се видяло, че няма да науча нищо за утре - поне да си отпочина.
Страница: 65 66 67 68 69