rhea
Мразя да уча за изпит, за който знам че всичко зависи не от мен, а от това кой ми проверява писанията - асистента или доцента.
rhea
Четвърти мобилен оператор в моите учи звучи като: " Уф, сега ще трябва да нося 4 телефона." За сега с два се оправям, но има доста хора с по три.
rhea
Още не мога да се събудя. Върша някакви неща, но напълно механично. И ме наболява зъбче нещо.
rhea
Я, днес имало матури. Най-сетне. Спомням си още като завършвах през 2005-та се говореше за това. Като гледам новините пълен смут е било.
rhea
Ще ида да хапна, че днес още не съм яла. Само на едно кафе съм.
rhea
Прибрах се точно преди да ме завали. Вчера не успях да избегна пороя, но днес го надхитрих.
rhea
Така исках и днес да потичам из Борисовата, ама с тоя ремонт няма да мога да се изкъпя. гадост. Толкова добре ми действа.
rhea
Довечера е гледам новия Индина. С такъв кеф го чаках.
rhea
Ще правя пищови за изпита. Не че ще помогнат, но поне да имам нещо.
rhea
Свалих си теми за телефона на Др. Хаус, някакви капки и едно пейзажче.
rhea
Събудих се в опустошение. Ремонтират банята и тоалетната. Къде ще се къпя тия дни незнам.
rhea
Взех и четвъртия изпит. Още само един остана, но той пък е най-тежкия. Сега си инсталирам STALKER Shadow of Chernobyl да си играя.