rhea
Бясна съм отново на тъпия университет. Поправката ни е 1 ден след изпита на редовната.Колкото си чел за редовния-толкова.
rhea
Гледам Dirty jobs. Гонят разни гъски и ум ръчкат някакви неща в дупетата. Егати работата...
rhea
Днес ще бъде един ужасно тегав, гаден и дълъг ден...
rhea
Четене, четене, нерви. С един колега хулихме изпита 20мин по телефона. И сега гледам филмче за разпускане.
rhea
Отивам да почета малко. Да не ме гризе съвестта че не съм дори пипнала за изпита.
rhea
Нямам търпение да почне европейското. Салатки, псуване, пийване - какво му трябва да човек повече.
rhea
Браво на Тома. МЕТЪЛА НЕМА ДА ЗАЙДЕ.
rhea
Поздрав за всички в сесия
rhea
Колкото и да го отлагам и подмотвам учебника по Политически анализ мен чака и няма друг вариант.
rhea
@man0l всъщност доста рядко щом си харесам някой. засега мисля с този да си остана, пък да видим.
rhea
Свалих си GIMP да го пробвам. Изглежда обещаващо.