rhea
Чатя си с една стара приятелка, която не бях чувала/прочитала от доста време.
rhea
Събудиха ме страхотно и се чувствам супер. Само дето имам да уча и да ходя до унсс за заверки. Блях.
rhea
И аз се размърдах днес. Чувствам се супер, пия кафенце, косата ми стърчи навсякъде. Идилия.
rhea
Прибрах се от яко парти в 8th ball и след малко щя лягам, че утре съм рано на снимки.
rhea
Ау, бясна съм. Върнаха ми току що едната курсова,нямала анализ.Какво толкова да напиша с 5 картинки по билбордовете из София. Дори не са ми чели докрая работата
rhea
Тююю, не мога да си харесам аватар.
rhea
Качих малко от последните ми снимки в flickr. Много обичам да снимам, това си ми е хоби, но не искам професионално да се уча. Ще си разваля удоволствието.
rhea
Така исках да се наспя днес, да се търкалям до 12. Но не - сама си се събудих в 9. Ужас.
rhea
Ох, Майк Роу бърка в змийски дупета. Ужасно е. Опитвам се да не гледам, че имам фобия от змии.
rhea
Много обчам да си save-вам разни картинки, намерени из нета. не че ги ползвам, но си ги пазя.