Ив
rhea
Чакам приятеля ми да донесе сандвичи за обяд. Нарязала съм салатата и съм сложила чашки и вилички. Каква съм домакиня само.
Ив
rhea
Кубинците вече могат освен да притежават gsm, да си купуват лични pc-та. Хехе, май не сме най-зле ние. ;)
Ив
rhea
Мисля да полегна по-раничко. Да се наспя както си му е реда. Пък и нещо поват да ми се затвартят очите вече.
Ив
rhea
Гледам д-р Хаус по AXN и си свалям картинки и мелодии за телефона.
Ив
rhea
Тази вечер съм си у дома. За пръв път от доста време. Напрво се чудя какво да правя. :)
Ив
rhea
Натъпках си телефона с Мерилин Менсън и след малко потеглям към телевизията.
Ив
rhea
Айде време е за спане, че утре ще е дълъг ден. Лека и мека и полека с дюшека.
Ив
rhea
По-тъп филм от 10 000 bc не бях гледала скоро. Но поне имаше готино голямо коте. ;)
Ив
rhea
Хич не обичам докато си гледам филмче някакъв смешко с ник "якия пич-кара bmw" или нещо такова да ми иска добавяне в скайп. Толкова са ми смешни тия.
Ив
rhea
За които ще ходят и за които няма да успят.
Ив
rhea
Няма да се ходи до Каварна за Соната. Много е 50 кинта за влак, а с колата още повече. :(((
Ив
1209634961781235.jpg rhea
Ох, имаме цели две торти за изяждане. Ох, ох.
Ив
rhea
Толкова е яко в София, улицата ми е празна, хора няма, времето е супер. Хващам си лаптопа и отивам в парка след обяд.
Ив
rhea
Баща ми има рожден ден и сега чакам празничния обяд да се напапкам както си му е реда.
Ив
rhea
Изкъпах се и сега си лежа по хавлия в стаята. Такъв кеф е да седнеш и да се отпуснеш....
Страница: 70 71 72 73 74