rhea
Излязоха ми датите на изпитите. Оставили са най-тежкия за накрая. Гадно, тогава вече нямам нерви въобще. Поне има около 3-4 дни между изпитите.
rhea
Хапнах и сега ще си пусна някое филмче да релаксна малко. Че от утре - земи тая сесия.
rhea
Ще си лягам, че умирам за сън. А утре как ще стана в 8 - нямам си идея.
rhea
Ихууу, няма ми косата. Такъв кеф. Супер е и изглеждам като кукла. Хаха.
rhea
След дъълъг ден ще се отдам на заслужена почивка. Сега ще ида да си натъкмя нещо за вечеря .
rhea
Не разбирам защо толква мразите даскалото, то тогава е най-якото време. На мен ми липсва доста. След като завършиш става яко гадно и сериозно.
rhea
Нещо странно става. не мога да си отворя Gmail пощата през мозилата на големия компютър. През Флок става, на лаптопа става, ама тука не.
rhea
Днес имам куп задачи за вършене. Ходене по банки, плащане на нет, транспортна карта, ходене до УНСС... А искам само да спинкам.
rhea
Опитвам да си организирам следобед сред природата, но нещо всички са се изпокрили и са по-ниски от тревата.
rhea
Добро утро. Аз си пия 3в1-то в кухнята и чакам приятеля ми да се върне, че отиде да си купи четка за зъби.
rhea
Пийвам кафенце и си пиша втората курсова. А до мен тихичко си спи гаджето. Идилия.