Ив
rhea
Излязоха ми датите на изпитите. Оставили са най-тежкия за накрая. Гадно, тогава вече нямам нерви въобще. Поне има около 3-4 дни между изпитите.
Ив
rhea
Хапнах и сега ще си пусна някое филмче да релаксна малко. Че от утре - земи тая сесия.
Ив
rhea
Ще си лягам, че умирам за сън. А утре как ще стана в 8 - нямам си идея.
Ив
rhea
Ихууу, няма ми косата. Такъв кеф. Супер е и изглеждам като кукла. Хаха.
Ив
rhea
След малко отивам да се подстрижа. Смятам да смъкна към една педя коса. ;)
Ив
rhea
След дъълъг ден ще се отдам на заслужена почивка. Сега ще ида да си натъкмя нещо за вечеря .
Ив
rhea
Не разбирам защо толква мразите даскалото, то тогава е най-якото време. На мен ми липсва доста. След като завършиш става яко гадно и сериозно.
Ив
rhea
Нещо странно става. не мога да си отворя Gmail пощата през мозилата на големия компютър. През Флок става, на лаптопа става, ама тука не.
Ив
1210143213306386.jpg rhea
Днес имам куп задачи за вършене. Ходене по банки, плащане на нет, транспортна карта, ходене до УНСС... А искам само да спинкам.
Ив
rhea
Гледам Dirty Jobs, тъмо почва и си цъкам по лаптопа. Майк ще бачка в каменоломна и ще чисти хипопотамско ако. Яко :)))
Ив
rhea
Как доволно се успахме днес. Глътвам кафето и изчезвам и сигурно до поне 22 ще стоя. А днес нямам именници. :(
Ив
rhea
Станах в 8. Чудо на чудесата и сега се чувствам супер, защото два дни се отдадох на малките благинки в живота. ;) Беше супер.
Ив
rhea
Опитвам да си организирам следобед сред природата, но нещо всички са се изпокрили и са по-ниски от тревата.
Ив
rhea
Добро утро. Аз си пия 3в1-то в кухнята и чакам приятеля ми да се върне, че отиде да си купи четка за зъби.
Ив
rhea
Пийвам кафенце и си пиша втората курсова. А до мен тихичко си спи гаджето. Идилия.
Страница: 69 70 71 72 73