rhea
Утре имам два материала, супер рано сутринта и нямам никакво инфо за тях. Ужас.
rhea
Чакам да ми изсъхне косата и излизам. А дотогава ще си поиграя с кученцето ми.
rhea
Не ме свърта повече да пиша тия проклети курсови работи. Ще си взема "чаршафите" и отивам да чета в парка.
rhea
ощв няколко дни и отивам да си купя asus eee pc
rhea
Ох, как окъснях. Пийвам едно кафе и изчезвам към телевизията.
rhea
Интервюто мина изключително успешно. Сега загрявам за концерта и се назлаждавам на живота.
rhea
Винаги се старая преди интервю да не се притеснявам, но като искам някоя работа много не ми се получава съвсем.
rhea
Най-сетне малко свободно време да си напиша нещо в блога. Тази седмица хич ме няма в университета. Дано не се размрънкат.
rhea
Така не ми се излиза на тоя вятър. Ще се гътна от студ...
rhea
Купих си тениска за Камелот. Много се кефя. Броя си дните до концерта.
rhea
Блога ми хваща паяжини вече. Мразя така като нямам време или сила да пиша. Ужасно тъпо се чувствам.
rhea
Най-сетне си имам 1гб мемори стикче за телефона. Наай-сетне. Такава мъка беше само с вградената памет.