rhea
Хубаво е човек да се наспи след цяла седмица работа и търчане. Жалко само, че неделята ми отиде на кино...
rhea
Да ида ли на лекция или да не ида...това е въпросът. Хем ще пукна от скука там, хем тук ще ме хванат бесовете да бачкам в нас.
rhea
"Понякога си мисля, че целия свят е срещу мен. Но не е вярно, някои по-малки страни запазват неутралитет. "
rhea
Изкъпах се и сега ще сядам да свърша малко работа или да почета.
rhea
Поздрав: e:downloadsmp3sonata arctica2001 - silence 5-sonata arctica-black sheep.mp3
rhea
Това лято наистина се очертава тежък метъл. Щом и Соната Арктика и Апокалиптика ще са в Каварна...ох, страхотен кеф.
rhea
Ох, ох, ох, Sonata Arctica на 6 май в Каварна. Аууу, жестоко. Само дето трябва яко път да бия, но ще си заслужава, обожавам ги.
rhea
Цяла нощ ме мъчи зъб, мъдрец сигурно. Ужасно беше, накрая напук на болката заспах и го надвих.Сега пак ме наболява, но по-малко.
rhea
Почвам да се унасям за сън, а тепърва чакам обаждане за излизане. Мразя като става така.
rhea
Този филм, Idiocracy, е много готин. И има бая смисъл и храна за размисъл в него.
rhea
Пак попаднах на поредната статия, която ме убеждава колко вредни са мобилните телефони. Лошото е че ако е вярно това,няма да ме бъде с тия темпове на лаф.
rhea
Ох, време е за лягане..след още поне 2 епизода на The fresh prince of Bel Air. Това сериалче е гениално, разсипвам се от смях.
rhea
Спах вчера цял ден, снощи от полунощ до 11 сега, въобще ударих го на сънливост. Тая пуста пролет...