rhea
Чакам приятеля ми да дойде до нас и да седнем в някое кафе из центъра.
rhea
Дано да има нкое отворено кафе из центъра на София, че ми писна вече цял ден да пиша тъпата куросова работа, не ме свърта.
rhea
Еее, как може в свежо всеки трети постинг да е за Великден. Само това ли има из нета днес???
rhea
Изрязвам си Dream On на Dio да ми звъни телефона с припева. Мноого добро парче.
rhea
Отивам да съгреша с тавата агне и вкусни салатки. Чревоугодничеството е грях, но пък аз не вярвам така че нека плюскането започне .... сега.
rhea
Денят започва...само че ще си бъде обикновен натоварен делник за мен, вместо празник. Еххх, съдба.
rhea
Прибрах се от партито и сега слагам лаптопчето да се зарежда и си лягам.
rhea
Снимах и си написах материала, остава само утре да го монтирам. Ужасно съм скапана, а тепърва отивам на рожден ден.
rhea
Време е вече да лягам, а хич не ми се спи. Утре като звънне алармата ще се озоря.
rhea
Почнах да си пиша първата курсова работа. Реших от най-противното, трудно и хич не свързано с журналистиката да започна.
rhea
И аз ще ида да видя какво има в хладилника. Дано не се наложи да търча до Мимас в дъжда.
rhea
Вчера си взех Asus-чето. Страхотна малка машинка.
rhea
Имам си Asus-че. Супер много ме кефи и ще ми върши супер работа.