stylius
Традицията повелява: Новата година да започне с махмурлук.
boby
Честита Нова Година на всички! Желая ви много здраве, късмет и успехи!
mudisoft
Да ви е честита новата година : )
SaTaSi
И все пак честита нова година на всички, пожелавам ни много успехи и една незабравима година (здраве , късмет , любов и още нещо .. ) Хайде да ни е честита !!!
Angelo
Току що изгледах как посрещнаха новата година на times square.
podmatrix
Мн яката нова година.Ядосах се на компанията или по-точно на 3-ма от тях,хората на които най-държа дори не си направиха труда да ми кажат едно ЧНГ.Еми майнат им
hippers
Най-скучното посрещане на Новата Година... ever!
siegheil
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! НЕКА ТАЯ ГОДИНА Е ПО-ДОБРА ЗА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД И НАШАТА МАЙКА БЪЛГАРИЯ!БЪЛГАРИЯ НЕ СЕ ПРЕДАВА,БЪЛГАРИЯ-ТОВА Е СЛАВА!
SviLen40
Айде Честита Нова Година и от мене! Здраве, щастие и любов пожелавам на всички от сърце! Ииии... нека да не забравяме за... купона дай дай дай.... (dance)