Търсене на постове: #Година

kypidoncheto
Дано Новата 2009 да е по добра от миналата :) Защото изминалата година вобще не ми вървеше . Нова Година ... нов късмет :) ;)
ирина
ryna
2008-ма ми е любимата година, дано и 2009 да е като нея, всичко имаше, а най-хубавото е,че имаше кой да накара сърцето ми да тупти по-силно :)
velial
@ameli хаха добрия стар Джак хохо ае весели на всички ...иии Велиал се върна в едно две трии :Д честита ми нова година !
Николай
novinabg
Весело посрещане на новата година ;)
kypidoncheto
Аз съм толкова зает човек...grrrr...а сега и нова година .... грррр
Симона
simsy
Здравейте :) Поспах малко следобеден сън в подготовка за довечера и след малко изчезвам :) Страхотна Нова Година се очертава :)
Stoyan
zhesto
Честита нова 2009 година!
Теодор Георгиев
tedo92
Тръгвам за купона. До догодина! :)
Вангел Стоев
venom
Айде народе, вече наистина ви казвам пожелавам весело изкарване на вечера и догодина да сте тук отново! @SaTaSi Мързел такъв :) Приятно изкарване на вечерта :)
Joshua1985
Айде на всички пожелавам приятно и весело изкарване на тази вечер и догодина отново ще се срещнем тук.
Вангел Стоев
venom
А и весело посрещане на новата 2009 година ;)
Леприкон
ZzZaPyr
Добро утро на всички ;) Весело посрещане на новата година довечера и дано няма пострадали :P
BeautifuLDisasteR
Аз излизам вече...Айде до догодина и весело изкарване на всички довечера
The Bot
bot23
[ff123] Честита 2009-та година (via Blog) http://tinyurl.com/9ohjed
Мартин Маринов
podmatrix
Аз малко ще подраня с поздравите, но защото ще се видим чак догодина :)
http://marinov.biz/?p=690
Страница: 217 218 219 220 221

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата