antubis
Честита нова 2009 година!
Snake
Първия пост в едно23 за 2009 година!!!
solveig
Е... Малко остана. Само 8 минути до Новата година успех на всички ви
stylius
Ето го и последното ми блогване за тая година. Малко остана! Приятно посрещане на Новата 2009-та година!
boby
Остават 2 часа до новата 2009 година!
x-man
Малко преди началото на новата година се роди и новото ми сайтче за туръзим и отдих -
http://razhodka.com
x-man
Весело посрещане на новата година на всички ви!!!