Търсене на постове: #Година

Велислав
_vin_
Ето една готина песничка, която ме връща към лятото на миналата година :) хехех :
Васко
azis
какво не знаете за мен 2: Всяка година на определен ден не ям нищо и не пия нищо, а сетете се на кой ден.
Александър
aftercollabz
@eagle питате се що вали сняг през зимата?щото по принцип само тогава вали в годината. :P
Владимир Комаров
Hamaelleon
@unleashed : чакай, че де го написах, спя вече.. аз имам идеи за 4 конкурса напред, т.е за почти година напред.. ама да видим първо актуалните
ДАНС
dans
След като стана ясно, че Дядо Коледа е бивш агент на Първо главно, а Дядо Мраз на РУ на ГЩ на МНО тази година подаръците ще ги носи Мечо Пух с чисто досие.
stefcho
stefcho
@plami, до миналата година с майка имахме карта, с която по интернет си запазвахме билети, ама вече няма и ние си търчим редовно. няма начин, особено при донев.
Мариела
Dezi
@bubulinka Шампанското е най-невинното питие, което после ти излиза през носа (а може и през устата)..хахахах..За това на Нова година има толкова пиянски неволи
Владимир Комаров
Hamaelleon
@elle : пич, не ме четеш внимателно ;) в подобна фирма CV не бих дал, дори и преди година, когато съм стартирал.. все тая, не ме занимавай :P
N@sko
nasko
@pesho звънни като си дойдеш бате да се видим ;) Само да не стане като миналата година...:D :D :D
Мартин Маринов
podmatrix
@Qlamoff целта е да е семпло не натруфено с ефекти. Миналата година го правих с ефекти и стана зле.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@BigBrother : шо ма следиш, мари Пено?! нИ ма следи тук, ами в ББ 5 догодина ;)
Огнян
kregma
Събота на работа почва да се превръща в класика ... не е добре хехе:> А какво се взима за подарък на фирма която навършва една година.... ха де:>?
Любомира Новачкова
bubulinka
@georgimateev а бе аз с моя татко си разменям нещо повече от "здравей" 2 пъти в годината, за тва се кефя като се заприказваме :)
Георги Матеев
georgimateev
@axeny добре се е получила статийката. Интересна е и грабва. Дори се замислих, че сигурно 1 година не съм си писал редовно в блога... и май пак няма да пиша :D
Мартин
don-Martini
"Ако искаш 1 година благоденствие,засей зърно,ако искаш десет години благоденствие,посади дърво,ако искаш сто години благоденствие,възпитавай хора!" - китайско
Страница: 233 234 235 236 237

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата