Martin_Rusev
Като си гледам постовете тук спокойно мога да се обявя за БГ хейтър на годината....
CarreraGT
По-малко от час до Ф1. Ще викам за Маса, но проблемът е в това, че който и да стане шампион тази година, няма да е достоен. В силните отбори са слаби пилоти.
Silvina
OpenFest 2008 свърши и беше страхотен. Догодина - на 6 и 7 ноември.
http://www.openfest.org/
leonartis
Цветелина била "Кореспонеднт на годината" на "Труд", твърди Ася. Не мога да потвърдя новината, най-малкото не е черпила за такъв повод.