Търсене на постове: #Година

Леприкон
ZzZaPyr
Май ще да се кандидатства в НБУ догодина ... Някой възпитаник да сподели впечатления? Всички разправят че влизали само глупави богаташчета...
ирина
1226945846194129.jpg ryna
много се забавлявах днес: 3 рожденици - за втори път ми се случва, толкова много празнуващи в един ден :) :) :) догодина пак скорпионите ще се окажат невероятни
Snoopy
blacksnoopy
@antubis Коя година беше с Ингви?
Rosh_twO
здравейте :) имам ИТ..и ше караме с тия презентации май до края на годината..ужас
Мартин
MARFI
БСП толкова обича бедните, че от година на година ги прави все повече и повече.
Георги
nickname778
@unleashed A4 Tech са изключително добра марка - за последната 1 година строших 2 чифта техни слушалки ( за 15 лв. толкова :) )
kypidoncheto
Нямам никакво настроение :( направо целия ми ден ще бъде ужасен-трагичен ... ааа най-гадния ден от цялата година който никога съм нямала :@
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@naddito В нас имах такава преди 1 година ама избяга :D
Георги
nickname778
Уффф довечера пак ще е тежко - ще се събираме с колегите от университета, повечето не съм ги виждал от половин година и ще става страшно :D
Клуб "Квант"
quantbg
Здравейте! Ние сме Клуб "Квант" от град Пловдив. Ето и нещо от нас - кадри от учебната 2007-2008 година.
Rosh_twO
22 мин..с около 5 повече от миналата година - супер (прегракнах от говорене)
stefcho
stefcho
андрей направи разбора на година в студиото на шампионска лига. смях се от сърце.
Огнян
kregma
Във брака мъжете се борят : 1-вата година за надмощие , 2-рата за равноправие , 3-тата за оцеляване:>
Владимир Комаров
Hamaelleon
@nplus : ако това ти питане за астрологията има връзка с това, че ще правя догодина комерсиален астро-сайт, тои да ти кажа.. комерсиален е, защото в тази
Стилиян Стефанов
stylius
Дядо белобради. Само едно нещо искам за Коледа - списъка ти с момичета, които са били лоши тази година…
Страница: 231 232 233 234 235

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата