ZzZaPyr
Май ще да се кандидатства в НБУ догодина ... Някой възпитаник да сподели впечатления? Всички разправят че влизали само глупави богаташчета...
MARFI
БСП толкова обича бедните, че от година на година ги прави все повече и повече.
quantbg
Здравейте! Ние сме Клуб "Квант" от град Пловдив. Ето и нещо от нас - кадри от учебната 2007-2008 година.
Rosh_twO
22 мин..с около 5 повече от миналата година - супер (прегракнах от говорене)
stefcho
андрей направи разбора на година в студиото на шампионска лига. смях се от сърце.
kregma
Във брака мъжете се борят : 1-вата година за надмощие , 2-рата за равноправие , 3-тата за оцеляване:>
stylius
Дядо белобради. Само едно нещо искам за Коледа - списъка ти с момичета, които са били лоши тази година…