@venom@Angelo@eyankulov сега започвам да пиша статия за Aimp понеже скоро пускам блога си и програмата е много хубава Все пак я ползвам от 1 година и нещо
@silia ами аз не ги използвам от 1 година и нещо. когато започнах да се занимавам с дизайн- преди около 2 години и полвина- близо 3 бяха много модерни, но сега
Най-сетне. Последният ми изпит за тази година свърши. Това беше изпитът в НАРС за прием в Core курса. Всичко тръгна - колко е вярно ще разберем тия дни
@Snake e то всяка година си е различно - в зависимост от резултатите на другите кандидатстващи за НФСГ. Е примерно от нашия клас има с 29 и нещо а сме...
@Hamaelleon@cyb3r уча в УКТЦ в Правец. Курса e до края на годината ще е всяка сряда и ще ни подготвят за сетифициране в MS (бивши възпитаници на даскалото).