rhea
С тия лекции, които почват в 8 или 9 часа няма да се спогодим тая година. Пичове, като правите програмата сещайте се че има студенти, които не са по общежитията
Mariyan
@naddito, като каза математика се сетих, за втора задължителна матура. Добре, че е от др. година, че от нашият клас 20 (25 сме общо) няма да я вземат.А сме ПМГ.
nplus
Десета година се чудя - защо казват на първия неучебен ден "учебен"...
rhea
Лелеее каква програма са ни напляскали за лекциите. Не ми е ясно как ще се бачка и дипломира тази година. Ужас.
antubis
Отпуска тази година няма да имам. От друга страна ще ходя на концерт на Haggard!!!
stefcho
ама тоя ти ай е станал звяр последната година
Nik4o
дано времето на мото-събора в Сопот тая година да е яко !!!