Търсене на постове: #Година

Mariyan
@BeautifuLDisasteR, не се оплаквай, че аз трябва да седя сред хора, които ме мразят, цяла година. :D
BeautifuLDisasteR
@Mariyan ми аз се захванах само защото е нещо което ми е интересно. Пък аз трябва да уча всички предмети дори и тази година
Ив
rhea
С тия лекции, които почват в 8 или 9 часа няма да се спогодим тая година. Пичове, като правите програмата сещайте се че има студенти, които не са по общежитията
Mariyan
@naddito, като каза математика се сетих, за втора задължителна матура. Добре, че е от др. година, че от нашият клас 20 (25 сме общо) няма да я вземат.А сме ПМГ.
Николай Йорданов
nplus
Десета година се чудя - защо казват на първия неучебен ден "учебен"...
Явор
ogynche
Айде да върви по вода на всички новата учебна година :)
ameli
дано новата учебна година да ни върви по вода :P ... утре ме чакат 2 първи учебни дни за това отивам да събирам сили..иеА...
Стефан Митев
Rx-Ende
Дами и господа edno23-ковци. Пожелавам ви лека нощ и добра учебна година :) На непрактикуващите вече това изкуство - честито и наздраве! :D
stefcho
stefcho
@plastichen, е ако разгледаш годините, ще забележиш, че титлите на юнайтед рядко са три поред. така че, наслаждавайте се тази година, докато можете ;)
---------
NetCutter
@troqneca нали :P С него съм вече...сигурно година :D
Ив
rhea
Лелеее каква програма са ни напляскали за лекциите. Не ми е ясно как ще се бачка и дипломира тази година. Ужас.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Отпуска тази година няма да имам. От друга страна ще ходя на концерт на Haggard!!!
stefcho
stefcho
ама тоя ти ай е станал звяр последната година
ameli
иееаа на 26.09 празник за душата 4 година нощ на музеите и галериите с всяка година е все по-хубаво! :)
http://www.gallery-night.info/08/bg
Nik4o
дано времето на мото-събора в Сопот тая година да е яко !!!
Страница: 239 240 241 242 243

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата