rhea
Ужасно трудно ми е отсега да заявя къде ще съм на Нова година и да приема отсега оферта за планина. А 8-ми декември? Мразя ги тия организации.
BeautifuLDisasteR
Как ли е настроението във В.Търново...Така ми се ходеше за празника...ама нищо догодина
Hamaelleon
@man0l: чета ти сега поста за работата във VBox.. абе човек, как така си работил без договор?! коя година сме вече, още ли има такива фирми?
Weed
бахти от година човек който супер много уважавам (и супер много обичах) го няма в топа ми в спейса...чак сега се усетих и ми се стори доста обиден...