Търсене на постове: #Година

N@sko
nasko
@Enchanted с 43 кутии цяла година ли ще караш..? :)
Невена
Enchanted
@Rx-Ende За 130лв ще си купя 43 кутии цигари и ще пуша близо година... чудя се заслужава ли си ...
Валентин
troqneca
@kypidoncheto ти си на 13 ... значи сега си 7ми клас ? тая година треа да учиш :) после до 12ти клас си прайш кефа :) скайп ше ми дадеш ли ? :)
Ив
rhea
Ужасно трудно ми е отсега да заявя къде ще съм на Нова година и да приема отсега оферта за планина. А 8-ми декември? Мразя ги тия организации.
BeautifuLDisasteR
Как ли е настроението във В.Търново...Така ми се ходеше за празника...ама нищо догодина
Вангел Стоев
venom
@Rx-Ende е ти пък се недей са сдухва за тва че не си успял да си отпразнуваш рожденния ден,никога незнаеш догодина дали няма да е 100 пъти подобре от преди :)
Angelo
@troqneca теоритично да, а на практика и есен няма тази година
Angelo
@venom ми то тази година май няма есен :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l: чета ти сега поста за работата във VBox.. абе човек, как така си работил без договор?! коя година сме вече, още ли има такива фирми?
Weed
бахти от година човек който супер много уважавам (и супер много обичах) го няма в топа ми в спейса...чак сега се усетих и ми се стори доста обиден...
BeautifuLDisasteR
тъкмо се прибрах и аз .... и изкарах първата ми шестица за тази година :)
1221769276859197.jpg kypidoncheto
и така,даскалото започна .... да ви е яддд :( ОМГ мн съм лоша :) ама се пак тряя да се почва даскало ;) тая година ще съм примерно дете :)
Petya
Principessa
@h4ckY май няма да е тая година... :Р освен ако на коледа не отидем на гости на вашите
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ходих да купувам учебници. Най-мразя това от всичко останало покрай старта на учебната година :( Останаха ми математика и биология да намеря.. Ужаст..
Serjo
Serjo
@A123 ,от 1 година насам все отивам да играя ,днес реших да погледам малко :D :D
Страница: 238 239 240 241 242

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата