leonartis
Вечер в къмпинга. Последна за този сезон... Последните центове изхарчихме с Аги и нейното приятелче Боби на джагите. Пак ще се върна. Пораснал с една година...
leonartis
А иначе WiFi на плажа си е гъзария. Това е най-сериозната придобивка на комплекса през последната година. Но сигналът не стига 50 метра назад до палатките.
podmatrix
Блааах тая година ще сме на две смени в даскало. Е тва е тъпо... даже много. Не съм бил 2-ра смяна от 4 или 5 клас.
don-Martini
Първи септември :-S%$^&$# (смачкан фейс) Преди векове днес е било Нова година... Чувствам се мързел, а това ме кара да искам да се ликвидирам.
stefcho
традиционно първият турнир от календара е слаб, но тази година е прекалено слаб. жалко, че финалът не може да свърши в една сесия, че не ми се гледа довечера.