Търсене на постове: #Година

Красимир Крумов
1220461989274183.jpg leonartis
Вечер в къмпинга. Последна за този сезон... Последните центове изхарчихме с Аги и нейното приятелче Боби на джагите. Пак ще се върна. Пораснал с една година...
AM
Mishef
@notexist тази година ще съм 4ти.
Красимир Крумов
1220442389969395.jpg leonartis
А иначе WiFi на плажа си е гъзария. Това е най-сериозната придобивка на комплекса през последната година. Но сигналът не стига 50 метра назад до палатките.
AM
Mishef
@man0l тази година съм 4ти курс в ПУ и ще завършвам, та общо взето студент съм там :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo, да, току що и @NiGo ми го каза. Anyway, пак няма да го ползвам. След година, две.. Като мине Опера и се доближи до FF.. (в личната класация) ще видим :)
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy каква алфа? модел, година? иначе studio 15 си е мания, ако имаше и nvidia видео карта щеше да е перфектен :)
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@pesho Искаха ли да доплатиш за телевизора? На един колега миналата година в "Плиска" му искаха да плати за телевизор в стаята - за пръв път чувах нещо такова.
Никола Павлов
Nick
Днес е рекорден ден на edno23 по брой постове, активни потребители, нови регистрации и импресии. Аз ви казах, че 1-ви септември е истинската Нова година! :)
Мартин Маринов
podmatrix
Блааах тая година ще сме на две смени в даскало. Е тва е тъпо... даже много. Не съм бил 2-ра смяна от 4 или 5 клас.
Свилен Попов
svil4ok
@stefcho дай боже да е преминал :) От 1 година го чакам да дойде при нас :) А с тебе кога ще направим един белот :P
Никола Павлов
Nick
Не мислите ли, че е редно Нова година да се празнува на 1ви септември? Не е ли сега денят, в който всички се пробуждат от летния сън и започват новата година :)
Мартин
don-Martini
Първи септември :-S%$^&$# (смачкан фейс) Преди векове днес е било Нова година... Чувствам се мързел, а това ме кара да искам да се ликвидирам.
Леприкон
ZzZaPyr
@X7r3M1s7a Включвай се за спорта ;). Ще е забавно, ако не друго :). Сети се на какво приличаше мрежата миналата година с тия яйца по лъгуски :D
stefcho
stefcho
традиционно първият турнир от календара е слаб, но тази година е прекалено слаб. жалко, че финалът не може да свърши в една сесия, че не ми се гледа довечера.
---------
NetCutter
@nplus баси непукиста съм. това даже ме засмя. Преди година би ми подействало кофти. и бирата свърши...къде е шибаният сън, по дяволите!?!?!
Страница: 241 242 243 244 245

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата