stefcho
айде изпратихме и николайчо обратно към норвегия. догодина ше се видим някъде из щатите. ама хубаво изпращане си беше ..
Mishef
PR Project - взимане на ПР10 за 1 година
http://mishef.com/?p=185
nickname778
@elle в женската фирма може и цяла година никой да не спомене, да си помислиш че са забравили и в най-неподходящия момент някоя ще си припомни.......