Търсене на постове: #Защото

Ally
alish
@fiuf това за пощата или за сладкото? защото и в двата случая е вярно :D
lam3r4370
@miro91 защото искам да имам Х диалога.Това се добавя на всеки,но аз не искам да го имам на определени.
Теодор Георгиев
tedo92
@fiuf защото са ми много скъпи :D
Теодор Георгиев
tedo92
@dandelion защото според родните медии така звучим "по-европейски".
m1L3na
"Очите ти от щастие да греят, в сърцето ти любов да затрепти и всички птички на света да пеят, защото днес празнуваш ти." :) хубаво пожелание :P
Angelo
Ще оставам без номер, защото още не съм си регистрирал sim картата :)
Георги Костадинов
Forsi
@Ourz Връцна ли CoD-а. Аз се чудя защо ми я показва на 60% в менюто,а съм я врътнал докрай, Може би защото съм събрал едва 10 intel-а :)
shimamoto
@harryniki да и мен винаги ме гледат странно, защото никога не нося чадър, когато вали... какво толкова.. няма да се разтопя;d
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@lam3r4370 Не си падам по linux :) Win, защото е масов иначе най-добре с гегата и у гората :)
Еми Окснитси
dandelion
@shimamoto, яко е,но тежи да трябва да пускаш нещо ново и интересно всеки ден. Особено в моя случай, защото се старая да не разкривам никаква лична информация.
http://shimamoto.edno23.com/view/post:410950
Йордан Яламов
Yalamov
@axeny ...защото е обръщение :)
Иван Савков
sandprince
Моля престанете да ме упреквате за правопис, защото ставате адски банални и досадни.
rups
@Angelo аз на руски я намерих, ама не е толкова яко като на български, защото на кучето не му казват Рошко
                                                                                                                                                                                                                                                               
1257887387748634.png Drake
Уау ! От кога ираенето без хак в TF2 ти докарва бан ? Питам защото до сега си играх в 1 сървър и изведнъж ...
http://clip2net.com/clip/m23666/1257886884-clip-27kb.png
Еми Окснитси
dandelion
Чак сега се прибирам от работа. Ръководех workshop, защото 3 момчета (от общо 20 човека) казаха че няма да участват ако не съм там, а ни трябват хора..
Страница: 186 187 188 189 190

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата