sandprince
Моля престанете да ме упреквате за правопис, защото ставате адски банални и досадни.
Drake
Уау ! От кога ираенето без хак в TF2 ти докарва бан ? Питам защото до сега си играх в 1 сървър и изведнъж ...
http://clip2net.com/clip/m23666/1257886884-clip-27kb.png
dandelion
Чак сега се прибирам от работа. Ръководех workshop, защото 3 момчета (от общо 20 човека) казаха че няма да участват ако не съм там, а ни трябват хора..