Anellya
Добро утро! Малко съм неадекватна, защото току-що ставам, а хората не спряха да ме заливат с въпроси, върху които трябва мисъл, която сега ми липсва.
alish
"а знаеш ли защо Декамерон се нарича Енциклопедия на ренесансовата плът?" "защото и в чумата има еротика?"
FeelTheFear
Хмм пропуснах купон, защото ми се спеше....
alish
и не мога ама не мога да чета повече за генно модифицираните продукти. това ми проми мозъка. и защо? защото параноясвам за един устен по англ. за това!