Търсене на постове: #Защото

Еми Окснитси
dandelion
@Snooby, ще изпълня само и единствено едно желание и то защото ме помоли учтиво. Shoot!
Николай
harryniki
@Snooby защото не съм момиче ли :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Трябва ми колега който да разбира от CSS ... Защото или аз съм тъп и ми се спи и не знам какво да правя или CSS ме мрази !
Ally
alish
@fiuf ...защото ти не му обръщаш внимание а аз го тормозя и той реши че съм му най-добра приятелка...
Ally
alish
@fiuf ахахахахахаха е миленчо не е чааак толкова... нда. права си. но това значи че ти си дени защото той обича повече мен :D
Иван Савков
sandprince
@Sham защото не сме седнали на по бира да я направим... ;)
Spoonk Solutions Ltd
Spoonk
@podmatrix Най-вероятно нещо не си написал като хората в цсс, и както правилно си написал едната мозила ти го прочита защото го имаш, но на другата... нье :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@zico А тази книжка електронна ли беше или я имаше в магазините ? Защото аз искам да правя чертежи които после да импортвам в 3DS Max
Стефан Митев
Rx-Ende
@Snooby Не съм се абонирал само защото пощальонките ни са гъски и ми мачкат списанията. А аз МРАЗЯ намачкана хартия ><
Румяна
rnh2000
Simsy, ти защото ги събираш от скоро предполагам. Аз от 10 години:)
shimamoto
@miss-impossible кофти. аз предпочитам да стана по- рано сутрин, когато имам много за учене, просто защото вечер не мога да се концентрирам;d
Ally
alish
@fiuf мило утре стискам палци да се събудиш защото ще тр да събудиш и мен.отключи си.качи се.отключи си и ела в леглото.няма да има никой др вкъщи.
Ally
alish
@schizophrenia ...това че не разбирам нищо освен нещо си за любов и "защото" е др въпрос :D
Никола ☀ ∞  ♺
1258307934967383.png aviatrix
спада на рамта е защото затворех гугъл хром който имаше само 1 страница отворена !
Мирослав Петров
miro91
@sandprince аз четох че това АТИ 4570 е по-добро от тази GeForce защото е ддр3 а джифорса е ддр2, пък екстенсата не ме влече като дизайн и е с по-малко РАМ
Страница: 184 185 186 187 188

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата