@podmatrix Най-вероятно нещо не си написал като хората в цсс, и както правилно си написал едната мозила ти го прочита защото го имаш, но на другата... нье
@sandprince аз четох че това АТИ 4570 е по-добро от тази GeForce защото е ддр3 а джифорса е ддр2, пък екстенсата не ме влече като дизайн и е с по-малко РАМ