Търсене на постове: #Защото

Георги Цветанов
t0m3kk
@Millita начи и с теб няма си лафят ! и ти после ще искаш си лафим, но аз няма ти лафя, защото ме заеба заради унгаро-говорятщите плюшени мечоци ! :D
Our
Ourz
Имам нужда от нещо за оправяне на настроение, защото нищо от обичайните средства не помогна ...
Георги Цветанов
t0m3kk
@elle по-скоро не съм от никои, защото половин южна България трябва викат "от нашите" :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@tenderlilac aз женско не удрям, но пак няма ти дам да заспиш :D защото ще те гъделичкам :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@axel в България са скъпи, за това ти казвам от онлайн каталози :) защото в Бг вносителите надуват яко цената, пък и в магазина продавачите луканка ядът :)
Теодор Георгиев
tedo92
А най-готиното е, че си написах домашната по математика в часа по програмиране, защото така и така не правим нищо и сега това ми падна от главата, йейъ ^^
Георги Цветанов
t0m3kk
@elle по принцип някои доставчцици я имат тази услуга :) общо взето не е толкова навлязло защото при получване на парите няма как автоматично да обнови периода
http://elle.edno23.com/view/post:403380
yordanoff
@eyankulov защото мислех да ходя..
Преслав Панайотов
pisio
@elle запечати точно както аз го виждам , защото съм с телефон ;(
Petya
Principessa
@h4ckY ама ти си стой където искаш... аз няма да живея на улицата защото ти си решил да похарчиш парите за наема! СЕШ СЕ?!
rups
Вече трябва наистина да се оправям, защото има работа за вършене.. Не знам въобще дали ще ми остане време след като се излекувам.. :(
Георги Цветанов
t0m3kk
@Anellya от отричането няма смисъл, 1-во защото лъжеш дори и себе си, и 2-ро защото все пак ти пука :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@Anellya всеки говори смислено, просто слушателите са проблема, защото за тях това може да не е смислено, защото не ги интересува :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Po3u Рафтинга е много забавен ... стига този който ти казва да гребеш да не е задник ... :D Защото на мен ми се падна точно такъв :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@Anellya може би мислиш така, защото не ме познаваш :) просто ако някой не ми е приятен за разговор или не ми се лафи с някой му го казвам :]
Страница: 190 191 192 193 194

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата