Anellya
Утре съм на интервю за нова работа. Да видим какво ще стане. Дано нещата да се получат, защото не ми се нрави да бездействам както днес...
hristof
@X7r3M1s7a иначе сега по C++ една програмка мисля да направя, но в момента се чудя каква да е, защото искам да е по Обектно ориентирана.
sandprince
Има една песен (конкретна..) която като я чуя и се депресирам. Обаче, май съм мазохист, защото си я пускам после пак и пак и пак..
Sham
Какво е това желание да има грипна ваканция? Т.е. да искаме хората да са яко болни, защото ни мързи?